O firmieRozkład jazdyGaleriaUsługiKontakt
   
 


Nasza linia autobusowa kursuje już 7 dni w tygodniu. Nowy rozkład jazdy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami na temat naszych usług:

- Linia autobusowa Mikołajki - Mrągowo - Warszawa

- Wynajem busów 17, 18 osobowych].

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu [0-698-256-928]. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: [agawabus@home.pl].

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2004 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku przewozów pasażerskich. Nasi stali Klienci cenią w szczególności nasze całoroczne połączenie autobusowe na trasie Mikołajki - Mrągowo - Warszawa.